Telefon
WhatsApp

REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA UYGULAMASI

Boyalı Şantiye Trapez Sac Fiyatları ve Tüm Özellikleri Trapezler ve Trapez Sac Çatı, Cephe Fiyatları

0535 937 60 65

Sosyal Medyada Biz}

REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA UYGULAMASI

REKLAM PANOSU SAHA KAPAMA UYGULAMASI 

Osb Pano

Şantiyelerin veya şantiyelerin çevresini kaplamak için bir osb pano veya su sayacı kullanılır. Görüntü kirliliğine ve gürültüye karşı çevre dostu bir çözümdür. Şantiyelere yetkisiz erişimi önler, iş güvenliğini sağlar. Şantiyelerin görüntülenmesini kapatmanın yanı sıra, aynı zamanda reklam alanı yaratan panellerdir. Böylece, şirketler sadece şantiyenin kötü imajını kapatmakla kalmıyor, aynı zamanda ilan panolarına afiş asarak kitlelere ulaşıyorlar.

Osb Panel Çit

Özellikle dekoratif amaçlı kullanılan OSB paneli, inşaat sektöründeki şantiyelerde oluşan olumsuz imajı önlüyor ve daha güzel ve estetik bir görünüm sağlıyor. OSB panelleri yüksek kaliteli ve ahşap malzemelerden yapılmış ve çok dayanıklıdır. Ortama ve müşteri gereksinimlerine bağlı olarak boyut ve yüksekliklerde değişiklikler olabilir.

OSB panellerinin şantiyelerde kullanılması hem görsel hem de iş güvenliği açısından son derece önemlidir. Bu, yapının giriş ve çıkışlarını sınırlamanıza izin verir, bu da güvenlik için çok faydalı olmasını sağlar. Ek olarak, gürültü kirliliğinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Çeşitli renk seçenekleri sayesinde farklı zevkler ve amaçlar için uygundur. Her yerde kolayca kullanılabilir.

OSB, şantiye çevresindeki şantiyelerin güvenliğini sağlamak ve kirli görüntüleri kaldırmak için yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca ilan panosu, yamuk bir levha, arazi, arazi kullanımı ve çevre yönetiminde kullanım yapılmıştır.

OSB Nedir?

OSB, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki inşaat endüstrisinde yer almıştır. Ülkemizde 2000’li yıllardan sonra kullanılmaya başlayan OSB, son yıllarda inşaat şirketlerinin ve son kullanıcıların farkındalığıyla inşaat sektörünün ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Yüksek taşıma kapasitesi, çevre koşullarından dolayı boyut ve şekil değişikliklerinin olmaması ve temiz yüzeylerin etkileyici görünümü osb pano, inşaat endüstrisi ve dekoratif amaçlar için ideal bir ahşap malzeme haline getirmektedir.

Osb Pano Özellikleri

Firmamız, şantiyelerin ve duvar panellerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm sunar. Uzman ekibimiz OSB panellerini en kısa sürede şantiyeye kurabilir. Bu çerçevede, OSB panelimizin ve su sayaçlarının özellikleri ve standartları aşağıdaki gibidir:

  • Şantiyenin standart çevre ve yüksekliği 2,5 metredir.
  • İhtiyaca göre OSB panellerini sitenin ihtiyaçlarına göre özel ebatlarda kurabiliriz.
  • OSB veya su sayacının standart kaplama kalınlığına ek olarak, belirli bir kalınlığa sahip bir kaplama da kullanılabilir.
  • Şantiyede montajı kolaydır.
  • Osb pano, nakliye ve anahtar teslimi kurulum dahil olmak üzere şantiyelere kurulabilir.
  • Kabin paneline dikenli tel, dikenli tel veya tel çit monte edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

  1. Henüz yorum yapılmamış

BİR YORUM YAZIN


Ceptesat ikinci el eşya alım satım kiralama